×

Про нас

 

Агентство iDonor в Україні - це унікальна міжнародна служба, націлена на надання нових послуг ЕКЗ і сурогатного материнства. Ми працюємо, щоб допомогти людям стати батьками, незалежно від віку, статі чи кольору шкіри, за найнижчою в світі вартості.

 

Ми - професійне агентство, що спеціалізується на сурогатному материнстві, яке надає послуги ЕКЗ на найвищому рівні. Ми надаємо допомогу безплідним парам, які хочуть створити сім’ю за допомогою допоміжних репродуктивних технологій. Фахівці з колосальним практичним досвідом перевіряють і відбирають сурогатних мам, відповідних не тільки чинним нормам, але і індивідуальним побажанням майбутніх батьків. Ми розуміємо, що шлях до батьківства може бути непростим, і наше агентство працює, щоб допомогти передбачуваним батькам пройти його з мінімальними тривогами і хвилюваннями.

 

Наші послуги

 

Агентство iDonor вже багато років працює з клініками які активно займаються лікуванням безпліддя. Які надають широкий перелік послуг, включаючи екстракорпоральне запліднення, внутрішньоцитоплазматична ін’єкція сперматозоїдів, внутрішньоматкова інсемінація, перенесення ембріонів. Співробітники агентства є справжніми експертами в наступних областях:

  • Лікування всіх форм безпліддя;
  • Допомога пацієнтам після невдалих спроб ЕКЗ;
  • Супровід пацієнтів під час вагітності і після пологів;
  • Профілактика спадкових порушень;
  • Лікування невиношування вагітності;
  • Лікування порушень сечостатевої системи у чоловіків;
  • Сурогатне материнство;
  • Клініко-діагностичні дослідження.

 

Перебуваючи на одній хвилі з сучасними допоміжними репродуктивними технологіями, академічними і науковими досягненнями в області лікування безпліддя, які поєднуються з нашої старанної і самовідданою працею, ми пишаємося тим, що даємо людям можливість відчути радість материнства і батьківства.

 

Наша місія

 

Наше агентство працює, щоб подарувати людям, які втратили надію, знайти щастя батьківства і материнства. Ми робимо все можливе в ім’я народження здорових і бажаних дітей, які в майбутньому стануть гідними членами суспільства. Наша мета – дати початок нового життя і для цього ми використовуємо не тільки власний колосальний досвід, але і передові технології.

 

Наша команда

 

Ми - багатомовна команда амбітних фахівців з маркетингу, досвідчених вітчизняних і зарубіжних юристів, соціальних працівників, а також медичні експерти, компетентні у всіх областях лікування безпліддя, включаючи хірургічне втручання, допоміжну репродуктивну технологію і програми сурогатного материнства. Повірте, ви всього за кілька кроків від щасливого і безпечного материнства!

МИ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ:

Контакти

Вулиця Н. Грінченко 4

Київ, 03038.

support@idonor.com.ua

+38 093 010 48 41